مراقب و پرستار رشت

پرستار و مراقب رشت
رشت یکی از کلان شهر های ایران و مرکز استان گیلان در شمال ایران است . رشت با جمعیتی نزدیک به یک میلیون نفر  پر جمعیت ترین شهر شمال کشور است.
با توجه به این نکته که استان گیلان بیشترین تعداد سالمندان کشور را دارد، با تغییر شرایط جامعه و  بیشتر شدن دغدغه های کاری نحوه مراقبت از سالمندان در رشت تغییر یافته است و نیاز به افرادی با شناخت و اطلاعات در این زمینه احساس میشود. در نتیجه خدماتی به نام پرستار و مراقب سالمند در کشور به وجود آمده است، پرستار و مراقب سالمند فردی است که با ویژگی‌های مربوط به این دوران و روحیات سالمندان آشناست.
علاوه بر سالمندان کودکان نیز نیاز به مراقبت و نگه داری دارند و با وجود مشغله های کاری والدین نیاز به پرستار و مراقب برای  نگه داری از کودکان نیز احساس میشود.

لیست پرستاران و مراقبان رشت

 
پرستار و مراقب رشت
 

لیست پرستاران و مراقبان رشت

نکته دیگر هزینه های مراقب و پرستار سالمند و کودک در رشت است که قسمت بزرگی از آن قیمت و هزینه موسسات می باشد و هزینه این موسسات,هزینه ای  سنگین است ولی سایت کمک یاری با هزینه ای بسیار ناچیز این امکان را برای شهروندان رشت فراهم نموده تا بتوانند از بانک اطلاعات مراقب و پرستار سالمند و کودک در رشت استفاده کنند و براحتی از بین آنها، مراقب و پرستار سالمند و یا مراقب و پرستار کودک را که متناسب با شرایط سالمند و یا کودک خود باشد را انتخاب کنند.