آموزش و دانستنی‌ها

پرستار اصفهان

سایت کمک یاری با هزینه ای بسیار ناچیز این امکان را برای شهروندان اصفهان فراهم نموده تا بتوانند از بانک اطلاعات مراقب و پرستار سالمند در اصفهان و مراقب و پرستار کودک استفاده کنند.

پرستار بی واسطه

آیا می دانید موسسات پرستاری برای معرفی پرستار سالمند یا کودک سالی 2 ماه حقوق یک پرستار را بابت کمیسیون از شما دریافت می کنند.

پرستار سالمند مصاحبه

شما می توانید وضعیت فرد سالمند را با خانواده وی در میان بگذارید اما در آخر این فرد سالمند است که به شما اطلاعات مورد نیازتان را خواهد داد. ملاقات اولیه خود را صرف شناخت یکدیگر کنید. سعی داشته باشید تا درخواست ها، شخصیت و درصد عملکرد مستقل فرد سالمند را بسنجید. سعی کنید تا احساس راحتی را برای او در حضور خود رقم بزنید. به هر حال شما با این شخص ارتباط بسیار نزدیکی خواهید داشت.

هزینه و قیمت پرستار منزل

تعرفه قیمت مراقب و پرستار سالمند به دو عامل مهم بستگی دارد عامل اول عبارت است از شرایط سالمند و عامل دوم، شرایط و وظایف پرستار و مراقب.

با نت برداری و تشخیش برنامه های پزشک و ساخت یک سیستم پشتیبانی برای خود و عزیزان خود شروع به کار کنید.

هشت دلیل که نشان می دهد برای کمک به سالمندتان به پرستار، مراقب و یا پزشک نیازمندید.
1. مشکلات جسمی حرکتی
2. افزایش فراموشی
3. رعایت نکردن بهداشت توسط سالمندان و ...

در راستای آماده سازی سالمندان برای پذیرش نگهدار و یا پرستار می توان از راهکارهایی استفاده نمود تا ایشان راحت تر این افراد را درکنار خود پذیرا شوند.

سالمندی کاهش قوای روانی و جسمی است که در اثر گذشت زمان روی می دهد. تعریف سالمند در کشورهای مختلف با توجه به شرایط فرهنگی متفاوت است. در ایران سن سالمندی تعریف نشده است ولی اگر شروع دوره سالمندی را زمان بازنشستگی کامل از خدمت محسوب کنیم طبق قانون تأمین اجتماعی سن سالمندی برای مردان 60 سالگی و برای زنان 55 سالگی می باشد و طبق قانون استخدام کشوری سن بازنشستگی برای مردان و زنان 65 سالگی است.

این بیماریها شایع ترین مشکلات و رایج ترین ناراحتی های جسمی در دوران سالمندی به حساب می آیند که در این مطلب به معرفی آنان می پردازیم. بیماری در هر سنی سراغ انسان ها می آید اما بیماری هایی وجود دارند که خاص دوران سالمندی اند و در دوران جوانی به ندرت دیده می شوند. مطلب «سالمندان» این هفته درباره بیماری های روماتولوژیک رایجی است که در بعضی از میانسالان دیده می شود. بیشتر این بیماری ها درمان قطعی ندارند ولی غالبا قابل کنترل اند.

روان‌شناسان، معمولا دوره پیری را به عنوان دوره انحطاط در نظر می‌گیرند. افراد در دوره پیری با مجموعه‌ای از ناتوانایی‌های جسمی و محرومیت‌های اجتماعی روبه‌رو می‌شوند، که باید با آن‌ها کنار بیایند. در این دوره، نیرومندی و سلامت جسمانی آن‌ها کاهش می‌یابد و همراه با بازنشسته شدن از شغل خود تا حد زیادی درآمدشان را از دست می‌دهند و به مرور زمان، رابطه‌شان با همسر، خویشاوندان و دوستان کم می‌شود. همراه با این آسیب‌ها آن‌ها دچار افت جایگاه اجتماعی نیز می‌شوند که ملازم پیری است و همان‌گونه که در آمریکا مطرح است، احساس منفعلی از “بی‌مصرف” بودن می‌کنند.