جستجوی پرستار ومراقب بدون واسطه

پرستار بی واسطه

به دنبال پرستار و مراقب برای سالمند، کودک، معلول و یا بیمار خود هستید؟

بدون واسطه می توانید با پرداخت هزینه ناچیز به اطلاعات تماس تمامی کارجویان دست یافته و فرد مورد نظر خود را پیدا کنید و مستقیما با ایشان ارتباط برقرار نمایید.

به دنبال پرستار و مراقب سالمند می گردید؟

مراقبت از سالمند

جستجوی پرستار سالمند

در میان تعداد انبوه پرستاران و مراقبان سالمند آماده به کار فرد مورد نظر خود را بیابید و مستقیما تلفنی بدون واسطه و بدون هزینه های سنگین موسسات با او ارتباط برقرار نمایید و با ایشان قرارداد ببندید.

به دنبال پرستار و مراقب برای کودک خود هستید؟

جستجوی پرستار کودک

پرستاران و مراقبان کودک برای پرستاری و نگهداری از نوزاد و با توانایی های مختلف از جمله آموزش مهارت به دلبنتان آماده به کار و در انتظار تماس شما عزیزان هستند. صدها پرستار با قابلیت های تخصصی کودکان در سایت وجود دارد که می توانند بدون واسطه با شما در ارتباط باشند.

پرستار کودک, پرستار بچه

به دنبال پرستار تخصصی برای نگهداری از بیمار می گردید؟

پرستار بیمار

جستجوی پرستار تخصصی

برای مراقبت های ویژه از بیمارانی که نیاز به پرستار تخصصی دارند می توانید در میان پرستاران تخصصی جستجو نمایید. پرستارهای تخصصی برای بیماران بعد از سی سی یو و آی سی یو می توانند در منزل شما به بیماران و سالمندان شما سرویس دهند. با ارتباط مستقیم با این پرستاران می توانید شرایط بیمار خود را توضیح دهید و با ایشان برای نگهداری بیمار خود در منزل قرارداد ببندید.

به دنبال خانه دار جهت امور منزل می گردید؟

جستجوی خانه دار و آشپز

کسانی که به دلیل مشکلات کاری و یا عدم توانایی و وقت به کارهای منزل نمی رسند می توانند در میان کارجویان آماده به کار برای امور منزل فرد مورد نظر خود را پیدا کنند. بی واسطه و بدون هزینه های سنگین موسسات برای عقد قرارداد.

خانه داری و امور منزل

نمونه قرارداد پیشنهادی کارفرما و پرستار و مراقب سالمند و کودک معلول و یا بیمار

قرارداد پرستار سالمند و کودک

نمونه قرارداد پیشنهادی کارفرما و کارجو

در نمونه قرارداد پیشنهادی سعی شده است تمهیدات لازم برای بروز هر گونه مشکل بین کارفرما و کارجو در نظر گرفته شود.

ارتباط مستقیم و کاهش هزینه ها، جستجو در لیست کارجویان، داشتن حق انتخاب قبل از ملاقات با کارجویان

آیا می دانید موسسات پرستاری برای معرفی پرستار و مراقب سالمند یا کودک سالی 2 ماه حقوق آنها را بابت کمیسیون از شما دریافت می کنند. با استفاده از سایت کمک یاری بدون این هزینه سنگین می توانید پرستار و مراقب مورد نظر خود را پیدا کنید.

کمک یاری