شرایط و قوانین استفاده

این توافق‌نامه ای است بین شما و سایت " کمک یاری" به آدرس komakyari.com و komakyari.ir، استفاده ازخدمات این سایت منوط به توافق شما با این قوانین می باشد. لطفا قوانین درج شده در این صفحه را قبل از استفاده از سایت با دقت مطالعه کنید. با استفاده شما از امکانات سایت "کمک یاری" این چنین در نظر گرفته خواهد شد که شما با قوانین " کمک یاری" بدون شرط موافقت کرده اید.

اگر شما با هر یک از این قوانین موافقت ندارید می بایست استفاده از این سایت را متوقف کنید. لطفا توجه داشته باشید عدم رعایت قوانین ممکن است منجر به بسته شدن تمام یا بخشی از حساب کاربری شما شود.

سایت " کمک یاری" ممکن است در هر زمان، تمامی یا بخشی از این قوانین را بدون اطلاع قبلی اصلاح کند. اصلاحیه ها از زمان ثبت در سایت معتبر می باشند.

تمامی کاربران حقیقی اینترنتی می توانند از امکانات سایت " کمک یاری" استفاده کنند به استثنای اشخاص حقیقی با سن کمتر از 18 سال و استفاده اشخاص حقوقی از این سایت ممنوع می باشد.

واژه‌های کاربر، شما، کارجو و کارفرما اشاره دارد به کاربرانی که در سایت " کمک یاری" ثبت نام کرده‌اند و از امکانات سایت استفاده می‌کنند. کارفرما اشاره دارد به کاربرانی که شرح کار ثبت می‌کنند و نیاز به استفاده از خدمات دیگران دارند و کارجو به کاربرانی گفته می‌شود که مشخصات خود را برای انجام کار و ارائه خدمات به دیگران در سایت ثبت می‌کنند.

امکان حذف حساب کاربری در سایت "کمک یاری"  وجود ندارد، شما فقط می توانید نمایش عمومی اطلاعات خود را در حالت غیر فعال قرار دهید.

ختم همکاری:
سایت "کمک یاری"  این حق را برای خود محفوظ می دارد که در هر زمان بدون نیاز به اخطار یا اعلام قبلی همکاری خود را بدون ارائه دلیل با کاربر ختم کند. حساب کاربرانی که قوانین سایت را نقض کنند، برای سایت یا برای کاربران دیگر مشکل بوجود آورند، حقوق مالکیت معنوی را رعایت نکنند؛ درگیری در موارد غیر اخلاقی، موارد اطلاعات جعلی، موارد مغایر با قوانین کشور و یا به دلایل مشابه دیگر بوجود آورند، بدون اخطار بسته خواهد شد.

کاربرانی که حساب کاربری آنها به علت دیگری غیر از نقض قوانین سایت بسته شده باشد، می‌توانند مانده اعتبار خود را دریافت کنند.

درصورت فسخ حساب کاربری، شما هیچ ادعایی علیه سایت "کمک یاری" در رابطه با تعلیق یا فسخ عضویت نخواهید داشت.

روابط بین کاربران:
هدف سایت "کمک یاری" رفع نیاز کارفرما و کارجو و شناخت آسان و بدست آوردن اطلاعات و آگاهی های اولیه و سریع طرفین نسبت به یگدیگر می باشد. از آنجایی که این سایت تنها به معرفی و نیازهای طرفین می پردازد لذا مسئولیتی در باره اطلاعات درج شده ندارد. 

در قسمت توصیحات، درج اطلاعات تماس اعم از: ایمیل، تلفن، وایبر، تلگرام یا هر روش ارتباط دیگری مجاز نمی باشد، در صورت مشاهده چنین تخلفی، این نوع اطلاعات از سایت حذف گردیده ودر صورت تکرار حساب کاربری شما مسدود خواهد گردید. 

تمام ارتباطات، تماس ها و رابطه مالی از طریق ارتباط مستقیم طرفین صورت می پذیرد و سایت "کمک یاری"  هیچ گونه مسئولیتی در قبال مشکلات احتمالی ایجاد شده نخواهد داشت.

کاربران ممکن است برای نقض قوانین سایت اخطار دریافت کنند، اخطار اول دسترسی کاربر را محدود نخواهد کرد اما درصورت ارسال اخطار دوم سیستم بصورت خودکار دسترسی کاربر را مسدود خواهد کرد.
حساب کاربری که مسدود شده است به هیچ عنوان باز نخواهد شد.

شرایط استفاده:
سایت "کمک یاری"  صرفا به عنوان بانک اطلاعات آنلاین کارجویان و کارفرمایان است و به کاربران اجازه می دهد شرح کار ها و مشخصات خود را ثبت کنند. سایت "کمک یاری" خود را درگیر جزئیات کار بین کارجو و کارفرمایان نمی کند. بنابراین سایت "کمک یاری" هیچ کنترلی بر کیفیت و قانونی بودن خدمات ارائه شده توسط دیگر کاربران را ندارد و یا توانایی آنها در انجام ارائه خدمات و پرداخت مالی در این خصوص را تضمین نمی کند.
طبق ماده 3 آیین نامه اجرایی ماده 7 قانون حمایت از مصرف کنندگان مسئولیت تبلیغ خلاف واقع بر عهده سفارش دهنده و سازنده آگهی است.

حساب کاربری:
برای استفاده از امکانات سایت "کمک یاری" و داشتن حساب کاربری می بایست ثبت نام کنید. شما موافقت می کنید در فرم ثبت نام، فرم ویرایش پروفایل و در تمامی فرم هایی که در سایت در اختیار شما قرار می گیرد، اطلاعات درست، دقیق و کامل قرار دهید.

سایت "کمک یاری"  این حق را برای خود محفوظ می‌دارد که حساب‌های غیر فعال(حسابی که کاربر بیش از 180 روز وارد آن نشده باشد یا حسابی که بیش از 30 روز وضیعت حساب منفی داشته باشد) را مسدود کند.

اطلاعات و مشخصات کاربر:
شما منحصرا مسئول اطلاعات و مشخصاتی که در سایت "کمک یاری"  قرار می دهید هستید. سایت "کمک یاری"  فقط به عنوان محلی برای معرفی کاربران عمل می کند. اما انتشار و ثبت تمامی اطلاعات و مشخصاتی که کاربران قرار می دهند را تضمین نمی کند. سایت "کمک یاری"  این حق را برای خود محفوظ می دارد که اطلاعات و مشخصاتی که مغایر با قوانین سایت یا شئونات اخلاقی و تهدیدی برای کسب و کار یا سابقه سایت یا موارد مشابه باشد را از سایت حذف کند.

کارفرما موافقت می کند:
کارفرما مجاز به توزیع مجدد محتوای سایت نمی باشد.
کارفرما از حساب خود برای ایجاد کار های نادرست و گمراه کننده استفاده نمی کند.
کارفرما کار‌هایی که خلاف قوانین جاری کشور، و مخالف با شئونات اخلاقی است را ایجاد نمی‌کند.
کارفرما به تمامی قوانینی که در سایت قرار می گیرد، احترام می گذارد.

کارجو موافقت می کند:
کارجو مجاز به توزیع مجدد محتوای سایت نمی باشد.
کارجو به تمامی قوانینی که در سایت قرار می‌گیرد، احترام می‌گذارد.

کاربران موافقت می کنند:
از هیچ روش مکانیزه یا دستی برای جمع آوری، کپی و تکثیر اطلاعات سایت و صفحات سایت "کمک یاری"  استفاده نکنند.
با کارجویان و کارفرمایان به منظور متقاعد کردن آنها از عدم استفاده از امکانات سایت "کمک یاری"  تماس حاصل نکنند.
وارد درگیری‌های لفظی، غیراخلاقی، بی‌ادبی و رفتارهای غیرحرفه ای با یکدیگر نشوند.
تمامی محتوا و اطلاعات روی سایت همه متعلق به سایت "کمک یاری"  می باشند. تمامی کاربران موافقت می‌کنند که این اطلاعات، را کپی، پخش مجدد، و فروش مجدد نکنند و به منظور اهداف تبلیغاتی استفاده نکنند.

کپی رایت:
کلیه حقوق قانونی اعم از کپی، ایده پردازی و مالکیت مادی و معنوی بطور انحصاری متعلق به سایت "کمک یاری" می باشد.